Klemens

Spoločnosť Klemens, s.r.o. vznikla v roku 2014. Základnou myšlienkou bolo priniesť na slovenský trh technológie z oblasti vzduchotechniky, ktoré tu chýbali. Naše motto „Vyvetráme za Vás“ postupne prerástlo z produktového konceptu do podnikateľskej filozofie. Náš sortiment sa postupne rozrástol o nové technológie z oblasti vetrania, chladenia, vykurovania a odvlhčovania. Klientom ponúkame optimalizáciu vhodného riešenia, ako aj súvisiace služby a odbornú technickú podporu. Kladieme dôraz na úsporu prevádzkových nákladov, správny technický návrh a uvedenie zariadení do prevádzky.

Obchodne zastupujeme tieto značky: Swegon, Mark Climate Technology, HiDew, Liberty, Climecon, bluMartin, StaticAir a Grada. Tieto značky majú celosvetovú pôsobnosť. 

Koncepty riešenia

Jozef Kaščák

Konateľ spoločnosti
Prešov
____________________________

Som absolventom Strojníckej fakulty STU v Bratislave, odboru Tepelná energetika a technika prostredia. Spoločnosť Klemens som založil v roku 2014 po viac  ako 10 ročných skúsenostiach z oblasti vetrania, chladenia a kúrenia.

Moje motto: ,,Nie na každom mieste môže byť studňa. Je  dôležité, aby sme sa pokúsili, aby na každom mieste studňa bola."  Slovenské príslovie

 

KONTAKT

Silvia Kaščáková

Manžérka pre externú komunikáciu
Prešov
______________________________

Som absolventkou Chemickotechnologickej fakulty STU v Bratislave, odboru Biomedicínske inžinierstvo a biotechnológia. Som spoluzakladateľkou spoločnosti Klemens. Mám dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu.

V spoločnosti zastrešujem komunikáciu so zahraničnými partnermi.

KONTAKT